Основні напрями діяльності ЗДО

У 2021/2022 навчальному році колектив ЗДО буде працювати за програмами:

Комплексні освітні програми:

- «Дитина», освітня програма для дітей від 2 до 7 років (наук. кер. проекту – Огнев`юк В. О., авт. колектив – Бєлєнька Г. В., Богініч О. Л., Богданець-Білоскаленко Н. І. та ін.) – нова редакція 2020 року;

- «Впевнений старт», програма розвитку дітей старшого дошкільного віку (авт. кол. – Андрієтті О. О., Голубович О. П. та ін.).

Парціальні освітні програми:

- «Грайлик», програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт. - Березіна О. М., Гніровська О. З., Линник Т. А.).;

- «Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку (авт. – Лохвицька Л.В.);

- «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. – Лохвицька Л. В.);

- «Веселкова музикотерапія: оздоровчо-освітня робота з дітьми старшого дошкільного віку» (авт.: Малашевська І. А., Демидова С. К.).

- «Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку, (авт. Лохвицька Л. В.).

Методична тема ЗДО:

«Забезпечення якісної дошкільної освіти шляхом формування інноваційної культури педагога як важливого чинника в реалізації Базового компоненту дошкільної освіти, розвитку національно свідомої, творчої, життєво компетентної особистості»

Пріоритетні завдання:

1. Продовжувати роботу щодо формування мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку через театралізовану діяльність.

2. Продовжувати роботу щодо національно-патріотичного виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку засобами народознавства.

3. Активізувати спільну роботу ЗДО та сім’ї щодо змізнення фізичного та психічного здоров’я дітей, попередження дитячого травматизму, шляхом вдосконалення валеологічної освіти, формування у дітей здорового способу життя та активної соціальної позиції власної безпеки.